Aštuoni gamtiniai antibiotikai

Autorius: Išgyvenimas.com Šaltinis: http://www.isgyvenimas.com/ast... 2014-12-04 09:08:35, skaitė 6890, komentavo 1

Aštuoni gamtiniai antibiotikai

Pernelyg dažnas antibiotikų naudojimas tapo šiuolaikine epidemija. Šie preparatai sunaikino mūsų natūralų imunitetą. Jie sunaikino naudingas bakterijas mūsų žarnyne ir sukūrė superbakterijas, kurios yra atsparios praktiškai visiems medikų išrašomiems vaistams. Vietoje to, kad ir toliau silpnintume savo organizmą ir naikintume natūralų jo sugebėjimą pačiam gydytis nuo susirgimų, pamėginkite pasinaudoti natūraliais produktais ir žolėmis, atsisakydami farmacijos pramonės gaminių visiems laikams.

Štai aštuoni produktai, kurie turi gamtinių antibiotikų savybių.

ASTRAGALAS – adaptogenas, t.y. bendra tonizuojanti priemonė kūnui. Astragalą tūkstančius metų naudoja kinų medicina imuninei sistemai stiprinti ir gydyti fizinį, protinį ir emocinį stresą. Tyrimai parodė, kad jis gali būti labai efektyvus gydant peršalimą, apsaugant kepenis ir ginantis nuo virusų.

SVOGŪNAI – puikus maistas, jo vartojimas naikina bakterijas ir turi antiseptinį poveikį. Galima netgi išdėlioti kelias perpjautas svogūnų galvutes virtuvėje, kad apsigintumėte nuo nepageidaujamų bakterijų. Sumaišius su žaliųjų citrinų sultimis ir keliais kitais natūraliais komponentais, svogūnas gali netgi išnaikinti antibiotikams atsparias žarnyno lazdelių bakterijas. Svogūnas pasižymi ir kitomis sveikatą stiprinančiomis savybėmis.

KOPŪSTAI irgi turi priešmikrobinių savybių ir gali sunaikinti visų rūšių piktybines bakterijas. Antibiotinės kopūsto savybės sustiprėja per fermentaciją (rauginimą).

MEDUS. Nors medus nuo seno naudojamas kovai prieš infekcijas, mokslininkai tik visai neseniai nustatė vieną jo ingridientą, kuris paverčia medų gamtiniu antibiotiku, užmušantį nepageidaujamas bakterijas. Tai baltymas defensinas-1, kurį bitės prideda į medų, kai jį gamina. Baltymas padaro tai, kas gali nuskambėti kaip perlenkimas – visiškai apsaugo jūsų imuninę sistemą nuo ligų.

FERMENTINĖS DARŽOVĖS. Pasėjus jūsų žarnyne gerybinių mikrobų, kurių galima rasti praktiškai visose fermentinėse daržovėse, galite išsaugoti savo imuninę sistemą tobuloje formoje. Jeigu dar negirdėjote, kad sveikas žarnynas užtikrina 80% jūsų bendro imuniteto ligoms, tai turite suprasti, kaip svarbu aprūpinti organizmą gerybiniais mikrobais.

CINAMONAS. Kartais jis dar vadinamas „mirtinu“ gamtiniu antibiotiku. Naudojamas daugelį šimtmečių. Grynas Ceilono cinamonas gali netgi sustabdyti žarnyno bakterijų Escherichia coli ataką pačioje jos pradžioje. Tai labai užsispyrusi bakterija, sukelianti daugybę susirgimų. Ekspertai iš valstybinio Kanzaso universiteto atrado, kad cinamonas ne tik veikia kaip gamtinis antibiotikas. Jame daug antioksidantų, kurie padeda stimuliuoti imuninę sistemą.

ŠALAVIJAS. Ši žolė – puikus gamtinis vaistas nuo viršutinių kvėpavimo takų susirgimų, taip pat gali padėti sergant skrandžio ligomis, natūraliu būdu susilpninti karštinę ir pagelbėti sergant gripu ar persišaldžius.

ČIOBRELIAI. Ir lapai, ir aliejus – labai efektyvūs gamtiniai antibiotikai. Junginys, kurio esama čiobrelių aliejuje – timolas turi antimikrobinių, antigrybelinių ir antiprotozojinių savybių.

Ir pabaigai dar šiek tiek gamtinių antibiotikų. Štai jų sąrašas:

  • Rozmarinas;
  • Koriandras;
  • Krapai;
  • Garstyčių grūdai;
  • Anyžiai;
  • Bazilikas;
  • Citrinų balzamas;
  • Laukinis indigas;
  • Ežiuolės;
  • Alyvų lapai;
  • Ciberžolė;
  • Kajeno pipirai;
  • Česnakas;
  • Imbieras.

Turint tokį didelį pasirinkimą gamtos gėrybių, skirtų natūraliam gydymui, su visais jų vitaminais, mineralais ir fitonutrientais, gaunamais jas valgant, kodėl gi mes renkamės chemikalus iš vaistinių? Šitos gamtinės priemonės kainuoja labai pigiai ir kiekvienas gali sau leisti jas tiek gydymuisi, tiek profilaktikai.