Šiuolaikinė Rusijos visuomenė yra išsigimusi ir moraliai sugadinta.

Autorius: Wolf Stoner NV Rusijos korespondentas Šaltinis: https://nationalvanguard.org/2... 2024-03-26 03:36:00, skaitė 1662, komentavo 8

Šiuolaikinė Rusijos visuomenė yra išsigimusi ir moraliai sugadinta.

Civilizacijos aklavietė, 1 dalis

Rusijos armijos mašinos vis dar turi tą 1940-1960 metų išvaizdą.

pateikė Wolf Stoner
NV Rusijos korespondentas

PASKUTINIO MĖNESIO ĮVYKIAI rodo, kad padėtis Ukrainoje įsibėgėja. Kol kas sunku tiksliai pasakyti, kur judame, bet akivaizdu, kad įvyks tam tikras didelis geopolitinis persitvarkymas. Tai neišvengiama dėl paprastos priežasties – abi konflikto pusės nori persitvarkymo, naujo įtakos sferų padalijimo. Atrodo, kad niekas nėra patenkintas esamu status quo . Akivaizdu, kad Kremlius ir Vakarai galimą persitvarkymą mato skirtingai.

Abi pusės nori aukotis tik ribotai, kad pasiektų savo tikslus; nei Kremlius, nei Vakarai nenori dalyvauti Antrojo pasaulinio karo stiliaus mirtingųjų mūšyje. Tačiau nenumaldoma šių dienų įvykių logika verčia visą situaciją į kažką vis labiau panašaus į tokią naikinimo kovą.

Čia noriu apibūdinti mūsų interesus vykstančiais įvykiais ir tinkamai įvertinti visus Rusijos ir Ukrainos konflikto veiksnius. Pirma, turiu pakartoti aksiomatinį faktą, kad nė vienas iš kariaujančių šalių neturėtų būti laikomas naudingesniu mūsų reikalui už kitą. Kiekviena pusė yra tik viena globalizmo atmaina. Todėl vienintelis protingas požiūris, kurio turime laikytis, yra išlikti neutraliems.

Kaip beveik visada, ši kova yra daugialypė ir negali būti apibūdinta paprastai. Tai daugelio įtakų vektorinė suma. Manau, kad pagrindinis Kremliaus sprendimo įsiveržti į Ukrainą veiksnys buvo Kinijos parama. Net įtariu, kad Kinijai pavyko įgyti pagrindinių Kremliaus sprendimų priėmėjų kontrolę; greičiausiai per įvairias korupcijos schemas. Jei taip yra, Kinija jiems paprasčiausiai nurodys, ką jie turėtų daryti toliau.

Yra žinomas nusikaltimų tyrimo metodas: kai sužinome, kas yra pagrindinis nusikaltimo naudos gavėjas, šis naudos gavėjas tampa pagrindiniu įtariamuoju. Pernelyg akivaizdu, kad vienintelė nauda iš to, kas vyksta pastaruosius kelis mėnesius, yra Kinija. Ji įgijo didesnę įtaką nei Rusija; perka Rusijos naudingąsias iškasenas su nuolaida, o savo prekes parduoda Rusijai vis aukštesnėmis kainomis. Be to, visos apmokytos ir efektyvios Rusijos kariuomenės dabar yra perkeltos iš Tolimųjų Rytų ir Sibiro į Ukrainą. Tai beveik tobulas išdėstymas. Atsižvelgiant į Kinijos apsėstą galimą Tolimųjų Rytų aneksiją, toks įvykių posūkis jiems labai palankus, todėl Kiniją turime laikyti pagrindiniu įtariamuoju.

Nuo pat konflikto pradžios, dar prieš prasidedant karui, buvo akivaizdu, kad Rusija iš to neturi nieko gero. Nepaisant to, karas prasidėjo. Jei Putinas būtų šios idėjos sumanytojas, jis būtų pradėjęs invaziją dar 2014 metais, kai dar buvo įmanoma užimti visą Ukrainą. Tačiau dabar, po daugelio metų aktyvaus Ukrainos kariuomenės pasirengimo ir tos kariuomenės vis didėjančios kovinės patirties, mesti daugiausia žemos kokybės Rusijos dalinius prieš tokį priešą buvo visiška beprotybė. Tai tiesiog neturi strateginės prasmės. Joks nuoseklus ir nuovokus vadovas ar lyderių grupė to nedarytų. Todėl aš laikausi nuomonės, kad Kremlius buvo priverstas imtis šio žingsnio. Jei Kinija prilaikys korupcijos stygas ant pakankamai Rusijos lyderių, tai nebūtų sudėtinga užduotis.

Bet kodėl Kinija tai daro?

Karas Europoje ne tik susilpnino Rusiją ir įgijo jos ekonominius svertus, bet ir sujaukė ilgalaikę Amerikos strateginio Kinijos apsupimo programą.

Iš esmės šis puikus smūgis sėkmingai sulaužė vis griežtėjantį Amerikos kariuomenės žiedą aplink Kiniją. Amerika buvo priversta perkelti didelį turtą į Europą. Vašingtonas iš pradžių nesiryžo to daryti; jie nenorėjo sutrikdyti savo susitarimo Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Tik po dviejų ar trijų mėnesių aktyvių kovų Ukrainoje ir pamačiusi, kad pabaigos nematyti, JAV pradėjo pasaulinį išteklių pertvarkymą. Tai buvo strateginė Kinijos pergalė, kuri iki šiol buvo sėkminga visose savo strateginėse schemose.

Tuo pat metu Kinija oficialiai laikosi nuošalios pozicijos kaip neutrali valstybė; ir netgi švelniai kritikuoja savo Kremliaus klientą. Mes žinome šį triuką iš kasdienių žmonių sąveikų. Jis naudojamas pernelyg dažnai, kai tikras kenkėjiškų konstrukcijų iniciatorius apsimeta, kad kritikuoja savo marionetę už „pernelyg agresyvią“. Tai panašu į tai, kad tėvas muša savo vaiką viešai, kad parodytų visiems, kaip jis bando jį atgrasyti nuo blogų dalykų. Aš netikiu Kinijos nekaltumu. Kinija dabar yra pagrindinė pretendentė į pasaulinį dominavimą. Tam tikru momentu ji turi turėti karinį konfliktą su Amerika. Tačiau Kinija, užuot stačia galva puolusi į atvirą karinę konfrontaciją, kaip tai padarė Japonija 1941 m., renkasi nykstantį Rusiją kaip savo marionetę.

Rusija naudojama kaip strateginės jėgos žvalgybos įrankis – metodas, kurį Antrajame pasauliniame kare plačiai naudojo sovietų vadai: karinis dalinys buvo pasiųstas prieš gerai ginamas Vokietijos gynybines pozicijas, siekiant paskatinti vokiečius atskleisti savo ginklų pozicijas. Tuo metu puolantis dalinys buvo beveik visiškai sunaikintas, tačiau raudonųjų vadai įgijo daug žinių apie vokiečių gynybą. Kažkas panašaus vyksta ir dabar, kai visa Rusija atlieka nepavydėtiną aukotojo vieneto vaidmenį.

Kai kas gali abejoti šia idėja, manydamas, kad vargu ar visa Rusijos vadovybė gali tapti marionetėmis svetimos šalies rankose. Galiu jus užtikrinti, kad tai ne tik gali nutikti, bet iš tikrųjų tai atsitiko 1990-aisiais, kai visa Rusijos valdžia buvo marionetė „vakarietiškų“ bankininkų rankose. Vienintelis skirtumas dabar yra tas, kad naujas ir įgudęs meistras laiko stygas.

Šiuolaikinė Rusijos visuomenė yra išsigimusi ir moraliai sugadinta. Visa valdžios struktūra nuo viršaus iki apačios yra persmelkta korupcijos. Kiekvienas pareigūnas yra susijęs su korupcija. Negalite užimti posto Rusijos administraciniame aparate, nedalyvaujant korupcijos schemoje. Todėl noras išparduoti yra pagrindinė sėkmingos karjeros Rusijoje kvalifikacija. Jei nenorite išparduoti arba nesugebate suorganizuoti pelningų ir neteisėtų schemų, šiandien Rusijoje negalite turėti tinkamų pajamų. Štai kodėl čia į aukščiausius postus buvo iškelti patys blogiausi ir amoraliausi visuomenės elementai. Tai žmonės, kuriems jų pačių finansinė sėkmė yra didžiausia gyvenimo vertybė. Niekas kitas nesvarbus. Nė vienas iš jų, jeigu būtų suteiktas pasirinkimas tarp asmeninio praturtėjimo ar užkirsti kelią savo tautos sunaikinimui, niekada nedvejotų rinkdamasis pirmąją. Šias būtybes labai lengva nusipirkti, jei pirkėjas yra pasirengęs sumokėti kainą.

Tikriausiai Kinija sumokėjo šią kainą. Kito paaiškinimo dėl beprotiško ir, regis, savižudiško Kremliaus valdovų elgesio per pastaruosius kelis mėnesius, neturiu. Jie niekada nedarytų tokių dalykų dėl aukštų ideologinių priežasčių. Toks mąstymo būdas nepatenka į jų psichinę sritį. Šie materialistai godūs žmonės niekada nerizikuotų savo pozicijomis, siekdami propaguoti kolektyvinius savo šalies ar tautos interesus. Jie niekada to nedarė, ir būtų kvaila manyti, kad kažkuriuo metu jie staiga pradėjo taip galvoti. Viskas, ką jie daro, yra padiktuota kažkokių savanaudiškų ar utilitarinių priežasčių.

Šią paslaptį, žinoma, žino tik siauras Kremliaus sprendimų priėmimo ratas. Visi kiti tiesiog priversti vykdyti įsakymus. Ir tai daro, nes kitaip netektų savo pozicijų ar net gyvybės. Tai didžiulė mafijos stiliaus korporacija, kurioje visus sieja pinigai ir kraujas. Tačiau didžiausią kainą sumoka įprasti galvijai, įmesti į šią beprasmę mėsmalę. Akivaizdu, kad sistema savo veiksmams bando sugalvoti aukščiausius moralinius paaiškinimus. Daugelis rusų avių tuo tiki; tačiau daugelis tik apsimeta tuo tikintys ir daro visokius susitarimus, kad išvengtų mobilizacijos. Populiariausias triukas – įsigyti medicininę išimtį. Nuo mobilizacijos pradžios tokių popierių kainos išaugo dešimt kartų. Dabar jūs turite sumokėti maždaug 30 000–40 000 USD ekvivalentą, kad būtumėte paskelbti netinkamu karinei tarnybai. Nepaisant to, kad Rusija yra gana skurdi, yra milijonai rusų, kurie gali susimokėti šią sumą.

Šis verslas Rusijoje klesti. Medicinos pareigūnai ir įdarbinimo pareigūnai per kelias dienas įgyja turtus. Jiems tereikia rasti pakaitalus tiems, kuriuos jie pašalina iš įdarbinimo. Tai lengva padaryti. Yra dešimtys milijonų vargšų rusų, kurie negali mokėti kyšių ir kurių socialinė padėtis per žema, kad būtų galima kreiptis į teisinę apsaugą. Jie surenkami ir siunčiami į aktyvius karinius dalinius be jokio tinkamo mokymo. Daugiausia jie gauna kelias dienas simbolinių pamokų (iššauna keletą šovinių ir mėto rankinę granatą).

Šie vargšai padarai patiria grubią sovietinio stiliaus propagandą apie „fašistai žudo mūsų žmones“ ir „mes privalome juos sustabdyti bet kokia kaina“ ir yra gąsdinami naujų įstatymų, numatančių 10–15 metų kalėjimo už mobilizacijos atmetimą. Stalininės teroro valstybės atkūrimas baigtas. Vienintelė skylė, kurios sistema negali užkimšti, yra internetas. Jo negalima tiesiog išjungti, nes tai reikštų ekonomikos žlugimą. Saugumo tarnybos bando iš dalies jį prijungti blokuodamos prieigą prie visų rusakalbių svetainių, kuriose kritikuojami Kremliaus veiksmai. Tačiau šios priemonės dažniausiai yra nenaudingos, nes beveik kiekvienas gali apeiti blokus. Visais kitais atžvilgiais totalitarinė kontrolė baigta. Niekas negali atvirai reikšti jokių nesutikimų su oficialia pozicija.

Dabar pažvelkime į kitą konflikto pusę; tiek Ukraina, tiek Vakarai. Akivaizdu, kad Ukraina yra vykstančio geopolitinio įtakos perskirstymo auka. Ukrainiečiai neturi kito pasirinkimo, kaip tik atsispirti šiai laukinei Azijos stiliaus invazijai, kuri griauna jų gyvenimus. Tuo pačiu metu tikrai negalime apibūdinti dabartinės Ukrainos vyriausybės kaip subjekto, aptarnaujančio ukrainiečių etninius interesus, jau nekalbant apie baltųjų rasinius interesus. Aukščiausiasis Ukrainos žydas ir jo saugančių globalistinės integracijos apaštalų būrys yra ne mažiau kreivai nei Kremliaus gauja. Jie negailestingai naudojasi Ukrainos žmonėmis kaip įrankiu propaguoti savo pačių niekšišką darbotvarkę. Jie yra Vakarų globalistų marionetės tiek pat, kiek Kremliaus valdovai yra Kinijos marionetės. Iš esmės rusai ir ukrainiečiai yra naudojami kaip pėstininkai šiame pirmajame karinio įsitraukimo tarp Kinijos ir žydų dominuojamų Vakarų etape. Akivaizdu, kad nei rusai, nei ukrainiečiai nepamatys teigiamų šio konflikto rezultatų.

Visi pagrindiniai veikėjai Rusiją laiko šalimi, kurios reikia atsikratyti; šis įvertinimas yra teisingas. Rusija po šimto metų trukusio beprotiško marksistinio-internacionalistinio eksperimento prarado gebėjimą išlikti kaip darni visuomenė. Jo žmogiškosios medžiagos kokybė yra per žema. Etninės tapatybės jausmas tarp rusų per silpnas. Jis daug didesnis tarp ukrainiečių, tačiau jų nacionalizmas naudojamas žydų globalizmo tarnyboje, todėl šiuo metu nėra naudingas mūsų reikalams. Turime aiškiai suprasti, kad Rusija, kaip nepriklausomas geopolitinis veiksnys, neegzistuoja. Tai, kas vyksta, yra kova tarp Kinijos ir žydų globalistinės sistemos.

Jei vertiname geopolitiniu požiūriu, šiame konflikte esame Kinijos pusėje dėl paprastos priežasties – nėra nieko blogesnio už žydų sistemą. Kinijos iškilimas neabejotinai sugriaus šių dienų dominuojančią „daugiakultūrę“ paradigmą. Tačiau praktiškesniu vietos lygmeniu turime suprasti, kad bet koks Kinijos ar bet koks jos sąjungininkų, tokių kaip Putino režimas, pažanga yra kruvinas reikalas, lydimas etninio valymo ir visokių žiaurumų. (Beje, Rusijos politinei vadovybei nerūpi žiaurumai, kuriuos daro jos kariai. Kadangi jie palaiko kinų, Kremliaus bosai mano, kad nėra realios perspektyvos, kad jie kada nors bus patraukti atsakomybėn už šiuos žiaurumus.)

Akivaizdu, kad mes negalime palaikyti šio nešvarumo. Taip pat negalime remti NATO/Ukrainos pajėgų dėl jų globalistinės prigimties.

Štai kodėl vienintelė įmanoma pozicija mums yra išlikti neutraliems ir atidžiai stebėti vykstančią įvykių raidą. Situacija labai nestabili ir nestabili. Jis gali pasukti bet kuria kryptimi. Kad ir kokie būtų piktavališki abiejų priešingų pagrindinių veikėjų planai, tokiais pasauliniais įvykiais dėl savo prigimties negalima lengvai manipuliuoti. Galima juos užvesti, bet per sunku juos valdyti, kai jie išsiskleidžia. Ankstesnių pasaulinių karų pavyzdžiai tai puikiai parodo. Esu tikras, kad šį kartą įvykių neapibrėžtumas ir nenuspėjamumas bus dar didesnis. Ir tai yra pagrindinis veiksnys, kuriuo turime pasikliauti. Tam tikru momentu dominuojantys galios centrai praras visa apimančią kontrolę daugybės smulkių vietinių jėgų; visas globalistinis jėgų pusiausvyros po Antrojo pasaulinio karo susitarimas tikrai pradės aiškėti. Tada galime turėti galimybę veikti pagal savo, o ne jų interesus.

Sunku pasakyti, kada tai galėtų įvykti, bet tikrai situacija dar nėra subrendusi. Priešingos jėgos turi dar kruopščiau viena kitą apkraujuoti. Europos, Šiaurės Amerikos ir Rusijos gyventojai turi grimzti į skurdą ir prarasti bet kokią viltį dėl žadėtos šviesios ateities. Atsparios mažumos tam tikru momentu turėtų pradėti reguliarius kruvinus reidus prieš pagrindines baltųjų gyventojų grupes; visa pasaulinė ekonomikos sistema turi žlugti ir paversti netvarią aukštųjų technologijų vartojimo prekių gamybą. Dėl to kylantis badas ir vidinis socialinis sutrikimas turėtų sudaryti sąlygas, kurioms esant bus beveik neįmanoma visapusiškai kontroliuoti vis labiau besiblaškančių masių.

Pagrindiniai įtakos veiksniai, kuriuos dabar naudoja sistema, yra jos gebėjimas užtikrinti tam tikrą gerovės lygį ir gebėjimas panaudoti policijos jėgą prieš bet kokią politinę opoziciją. Tačiau tą akimirką, kai sistema praranda galimybę aprūpinti žmones maistu ir kitais būtiniausiais produktais, ji praras bent pusę savo įtakos. Vienintelis veiksnys, kuris liktų, yra galimybė nubausti visus, kurie tam prieštarauja. Tačiau šis veiksnys, jei naudojamas vienas, neabejotinai sukelia pasipiktinimą ir pasipriešinimą. Jei žiūrime iš šios pusės, viskas, kas vyksta, yra mums į naudą. Kuo greičiau sistema praras gebėjimą užtikrinti aukštą gyvenimo lygį, tuo geresnės mūsų perspektyvos įsitvirtinti realiame politiniame procese .

Beje, rinkimų „politinis procesas“ neturi nieko bendra su realiu politiniu procesu. Tikrąją politinių jėgų pusiausvyrą lemia išskirtinai gebėjimas projektuoti jėgą. Negali būti jokios politinės įtakos be galimybės ją įgyvendinti. Kuo labiau situacija pasikeis karinės kovos keliu, tuo mums bus geriau. Tokia trajektorija palengvina visuomenės suvokimo transformaciją. „Taikaus sambūvio“, „daugiakultūrės visuomenės“, „demokratijos ir politinio pliuralizmo“ idėjos automatiškai praranda savo magiją ir pradeda būti vertinamos kaip iš tikrųjų – šlykščios klastotės, sukurtos apgauti mases.

Svarbu tik jėgų pusiausvyra tarp konkuruojančių etninių grupių; visa kita yra antraeilis dalykas. Ši paprasta tiesa pradės vis labiau aiškėti. Rasinis-etninis veiksnys yra pagrindinis visų socialinių ir politinių procesų veiksnys. Ir bet koks pasaulinis karas su vėlesniu esamos globalistinės tvarkos sunaikinimu privalo grąžinti šią galutinę tiesą į tinkamą vietą visuomenėje.

Tęsinys